Составьте уравнение реакции: к (ii) сульфату добавьте раствор натрий(калий) гидроксида(он должен быть в избытке). потом прибавьте несколько капель раствора глюкозы. напишите , уравнение, а также уравнение того, что получится, если эту самую пробирку нагреть.
210
449
Ответы на вопрос:
1. осуществляем реакцию сульфата меди ( ll ) с гидрооксидом натрия: cuso₄ + 2naoh = cu(oh)₂ + na₂so₄ 2 добавляем в полученное вещество ( гидрооксид меди ll ) раствор глюкозы в комнатных условиях: 2c₆h₁₂o₆ + cu(oh)₂ = (c₆h₁₁o₆)₂cu + 2h₂ o 3. делаем всё также только при нагревании: с₆н₁₂о₆ + 2сu(он)₂ = с₆н₁₂о₇ + сu₂о + 2н₂о
Урок 48 тема. взаємозв’язок між будовою електронних оболонок і властивостями хімічних елементів, простих речовин, сполук елементів з гідрогеном та оксигеном. мета: пояснити причини прояву елементами металічних та неметалічних властивостей, періодичне повторення властивостей хімічних елементів та їх сполук з ростом заряду ядра атома, порівняти властивості хімічних еле‑ ментів з особливостями електронної будови їх атомів; сформувати поняття «атомний радіус», «електронега ‑ тивність»; установити залежність між цими характе ‑ ристиками елемента та його положенням у періодич ‑ ній системі; сформувати вміння складати електронні формули іонів; закріпити вміння складати формули електронних конфігурацій та записувати схеми будови електронної оболонки атомів хімічних елементів. матеріали: розчини натрій гідроксиду, сульфатної кислоти, алю‑ міній хлориду, хлоридної кислоти, калій гідроксиду, лакмусу або метилоранжу. обладнання: періодична система хімічних елементів д. і. мен‑ делєєва (короткоперіодний варіант); таблиця від ‑ носних електронегативностей, плакати «будова електронних оболонок атомів хімічних елементів», інтерактивна таблиця д. і. менделєєва. базові поняття та терміни: атомний радіус, електронегативність, металічна й не ‑ металічна активність, періодичність, періоди, групи. тип уроку: комбінований. методи навчання: пояснювально ‑ілюстративні — бесіда, розповідь; прак тич ні — розв’язування вправ, лабораторний до ‑ слід; репродуктивні, частково‑пошукові, інтерактивні; методи контролю. структура уроку i. організаційний етап 1 хв. ii. перевірка завдання 8 хв. iii. актуалізація опорних знань 3 хв. iv. вивчення нового матеріалу 20 хв. 1. залежність металічних і неметалічних властивостей від будови зовнішнього електронного шару. 2. радіус атома. 3. електронегативність хімічних елементів. 239 v. узагальнення та систематизація знань 10 хв. vi. є завдання 1 хв. vii. підбиття підсумків уроку 2 хв. хід уроку i. о рганізаційний етап привітання. перевірка готовності учнів до уроку. ii. перевірка завдання 1. бесіда за питаннями завдання. f як класифікують хімічні елементи за будовою енергетичних рівнів? яким чином ця класифікація відображена в періодичній системі? чим обумовлюються металічні та неметалічні властивості елементів? які електрони називають валентними? як визначити число валентних електронів в електронних оболонках атомів хімічних елементів головних підгруп? 2. проводиться експрес-контроль щодо формування вміння f складати електронні конфігурації та схеми будови атомів хімічних елементів. перевірку можна здійснити у формі самоконтролю або взаємоконтролю за відповідями, які вчитель наводить на дошці. завдання f і варіант. напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів натрію або мангану (за бажанням учня). іі варіант. напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів хлору або титану (за бажанням учня). 3. під час експрес-контролю вчитель вибірково перевіряє f виконання письмових іх завдань. іii. актуалізація опорних знань бесіда f 1) чому різко відрізняються за властивостями елементи головних підгруп i і vii груп? поясніть відповідь з точки зору будови їх електрон-них оболонок. 2) атоми п’яти елементів головної підгрупи мають у зовнішньому
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Химия
-
nastyaemelika28.05.2023 23:40
-
ElizaDevil109.06.2020 08:14
-
ghawkkas6921.12.2020 12:05
-
bertashka30.04.2021 06:15
-
vfvf230414.10.2020 02:58
-
grishchenkoale15.10.2020 02:00
-
Roman4ik120727.09.2020 19:22
-
rasputinasvutiknbnb10.02.2020 15:14
-
obzoredy15.04.2023 10:27
-
ViWell12.03.2021 06:16
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.