Есть ответ 👍

Іть будь ласка твір на морально - етичну тему "як українці знайомляться"

136
276
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


  у житті кожної людини нерідко бувають ситуації, за яких виникає потреба познайомитись: ви прийшли додому з подругою, якої не знає мама; вас запросили на день народження, а там чимало зовсім незнайомих людей; ви — учасник офіційного прийому іноземної делегації яким має бути перший крок до знайомства? адже від слів, сказаних при знайомстві з кимсь, важить багато в подальших взаєминах. і навіть якщо вам не доведеться з цією людиною зустрітись удруге, перші хвилини знайомства багато скажуть про вас.

із плином часу сама процедура знайомства, за винятком хіба що ділового спілкування, зазнала чималих змін, стала більш невимушеною. однак деякі правила, незалежно від ситуації, залишилися незмінними дотепер. до того ж, вони не знають національних кордонів. якщо хочете справити добре враження на свого нового знайомого — дивіться (непильно) йому у вічі, а для посилення психологічного ефекту можете ще й усміхнутися. виниклі (завдяки вашому ґречному поводженню) приємні емоції в партнерів спілкування сприяють доброзичливому сприйманню ним інших людей — зрозуміло, у першу чергу, вас самого; поліпшують здатність людини до спілкування, перетворюють її на приємного співрозмовника. украй нечемно не дивитися на того, з ким ви розмовляєте   . 


1. кожна з двох шкірно-м’язових рухомих складок, що утворюють краї рота у людей і тварин.  юзя нагнулась над книжкою, і губи.. почали тремтіти  (л. укр., iii, 1952, 642);   кінь, почувши волю, підійшов до воза, довгою губою почав підбирати сіно  (чорн., поті 1956, 78); * образно.  до готового хліба губа знайдеться!   (мур., бук. повість, 1959, 298); * у порівн.  білий мішок з мукою важко розсівся коло буфета, закопиливши, наче губи, свої краї  (коцюб., ii, 1955, 359); // рожеві, червонуваті краї цих складок, що є зовнішньою частиною слизової оболонки ротової порожнини.  карі очі чорніли, як терен; невеликі повні губи червоніли, як вишня в зеленому листі  (н.-лев., ii, 1956, 224);   жінка злегенька розтулила червоні підфарбовані губи  (досв., вибр., 1959, 206).

∆ за́яча губа́,  мед.  — природжене ненормальне роздвоєння верхньої губи в людини.  він.. провів багато пластичних операцій.. заячої губи, вовчої пащі, дефектів носа  ( 9, 1961, 60)

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS