Есть ответ 👍

Пользуясь «визитной карточкой» стран зарубежной Европы на форзаце учебника и подборкой диаграмм на с. 217—219, сделайте

268
448
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


При подготовке сообщения можно использовать ответы на задание 1 и 15 данной темы.
Федеративная Республика Германия - государство в Центральной Европе. Площадь территории — 357 408,74 км². Численность населения 82 млн. чел. По государственному устройству является федеративным государством. Германия — развитая страна с очень высоким уровнем жизни.
Уровень урбанизации страны 74 %. Крупнейшими городами являются: Берлин (столица с населением 3,5 млн чел), Гамбург, Мюнхен, Кёльн, Франкфурт-на-Майне. В этническом составе населения преобладают немцы (92 %).
Германия не обладает значительными запасами каких-либо полезных ископаемых. Исключение составляет только уголь, добываемый на территории Рурского бассейна. Однако на сегодняшний день данные ресурсы ограничены или истощены, поскольку эксплуатируются в течение длительного времени. Поэтому экономика страны сконцентрирована преимущественно на секторе промышленного производства и сфере услуг. Основу экономики (от 70 % до 78 %) составляют услуги, 23—28 % — производство. Агросектор составляет 0,5-1,5 % ВВП, в котором занято такое же количество экономически активного населения страны.
Германия обладает высокопроизводительным сельским хозяйством. Около 70 % товарной продукции сельского хозяйства дает животноводство. Скотоводство — основная отрасль животноводства в Германии. Второе место по значению занимает свиноводство.
Германия является одной из стран-основателей и членом Европейского союза, членом НАТО, входит в «Большую семёрку».

Зплином часу створення профілю злочинця розглядалося в контексті складання пошукового психологічного портрета (профілю) невідомої особи за слі на місці злочину.

на сучасному етапі розвитку кримінології терміном «профайлинг» позначається два різнопланових контексту діяльності правоохоронних органів. перший контекст - створення психологічного профілю невстановленої особи, яка вчинила насильницький злочин, на основі якого ця особа підлягає встановлення та притягнення до відповідальності за

дії

в даний час вітчизняний досвід в цьому напрямку описує різні моделі психологічного портретування (профілювання) невстановленої особи (злочинця) для встановлення пошукових ознак його причетності до скоєння злочину [2].

до теперішнього часу в сучасній вітчизняній науці накопичений великий обсяг матеріалу, пов'язаного з теоретичними і прикладними аспектами вивчення феномена брехні і приховуваних інформації в рамках психологічного забезпечення службової діяльності. для вирішення цього завдання перспективним є вивчення елементів суб'єктивної психологічної сторони кримінального діяння - деяких аспектів в поведінці злочинця, що відображають його особистісні характеристики, об'єднані в його профіль. концептуально метод спирається на положення про те, що все криміналістичні характеристики злочину є непрямим або прямим відображеням. визначення даного методу було дано р.ресслером, як «процес ідентифікації всіх психологічних характеристик індивідуума, що становить загальний опис особистості, заснований на аналізі скоєних ним злочинів» [4]. при створенні даної моделі ретельному аналізу піддавалися криміналістичні характеристики різних видів злочинів, з одночасним дослідженням особистісних і поведінкових особливостей знаходяться в ув'язненні злочинців.в ході практичного застосування даної методики відбувалася поведінкова реконструкція події злочину. дана процедура послідовно включала в себе [5]:

- збір даних, які є значущими з точки зору психологічної інтерпретації;

- виявлення логіки і мотиваційної сторони виконання дій в загальній картині злочину;

- визначення послідовності виконання тих чи інших дій злочинцем;

- встановлення характеристик і пошукових ознак винного;

- розробку рекомендацій щодо стратегії проведення подальшого розслідування.

до методологічних основ профайлінга можна віднести дослідження п. екмана, в. фрізена, к. шерера, м. цукерман, б. депауло, в. а. лабунської, о. фрай і ін. узагальнюючи основні методологічні положення, можна констатувати, що вивчення і систематизація ознак у зовнішності, поведінці, сліди злочинця, залишених на місці скоєння злочину, дає можливість створити його психологічний профіль, на підставі якого він класифікується як небезпечний. далі, всі заходи, що проводяться в рамках даної технології покликані підтвердити або спростувати дане твердження. відповідно, під профайлінга розуміється виявлення потенційно небезпечних осіб, що відносяться до категорії невстановлених або встановлених раніше

важливим аспектом профілювання є акцентування уваги на «докази злочинної поведінки», до яких, відноситься:

1) загальна неадекватність психологічного стану;

2) неприродність і награність в поведінці при контактах зі співробітниками правоохоронних органів;

3) відчуженість від того, що відбувається навколо (симптом суїцидальної людини, що властиво ряду сексуальних злочинців і терористів).



Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Другие предметы

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS