Какое литературное направление является ведущим в русской литературе XX века? Ответ обоснуйте.
Ответы на вопрос:
відповідь:
впевніться у власній безпеці і оцініть ситуацію;
• визначте, чи постраждалий притомний, запитайте в нього: «чи ти вдавився? »;
• визначте, чи може постраждалий кашляти і дихати. зазвичай стає
дихати легше, якщо встати і опертися на стілець або стіл (іл. 14.2). якщо так, то фізичних зусиль для надання застосовувати не потрібно: постраждалий, як правило, може самостійно відкашляти стороннє тіло. потрібно триматися поряд із постраждалим, спостерігати за ефективністю його дихання, заспокоювати його і спонукати кашляти. кашель — найефективніший спосіб усунення стороннього тіла.
при цьому, якщо стороннє тіло, що було виштовхнуте з дихальних шляхів під час нападу кашлю, залишилось у порожнині рота, його слід негайно вилучити, оскільки після звільнення дш відбувається обов'язковий (рефлекторний) глибокий вдих і стороннє тіло знову може потрапити в дихальні шляхи.
• якщо постраждалий притомний, але у нього різко зростає загальна слабкість, уповільнюється і припиняється дихання та кашель, він тримається руками за шию, його обличчя набуває синюшного відтінку, негайно почніть надавати ;
• візьміть постраждалого за торс, однією рукою обхопіть його на рівні верхньої частини живота, а другою нахиліть його тулуб уперед до кута 30-45° обличчям донизу і виконайте 5 різких, але не дуже сильних ударів долонею між лопатками . за відсутності ефекту повторіть цю маніпуляцію;
якщо ці дії виявилися безуспішними, застосуйте піддіафрагмальний поштовх (прийом геймліха)
техніка виконання прийому геймліха. якщо постраждалий перебуває у вертикальному положенні, станьте позаду нього і обхопіть його своїми руками на рівні верхньої частини живота. підтримуючи за тулуб, нахиліть постраждалого вперед. складіть одну свою кисть у кулак і помістіть його великим пальцем у напрямку до тулуба у надчеревній ділянці
другою своєю кистю зафіксуйте кулак зверху (іл. 14.6). різко стискайте живіт і нижні ребра постраждалого (до 5 разів) у напрямку знизу-вгору ь (унаслідок раптового підвищення внутрішньочеревного тиску), яке і виштовхує стороннє тіло з гортані.
слід пам’ятати про те, що, негайно, після того, як стороннє тіло покине гортань постраждалого, обов’язково (рефлекторно) відбудеться глибокий вдих, при якому стороннє тіло, якщо воно залишилося в роті, може знову потрапити в гортань, тому його необхідно негайно вилучити з рота.
якщо ці дії неефективні, далі чергуйте 5 ударів між лопатками і 5 піддіафрагмальних поштовхів аж до прибуття бригади екстреної (швидкої) медичної або поки постраждалий не втратить свідомість. у цій ситуації важливо підтримати його, повільно опустити на землю, покласти на спину, не давши йому впасти. для цього необхідно поставити свою ногу між ногами постраждалого, і коли він втратить свідомість, то сповзе по вашій нозі на підлогу.
пояснення:
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Другие предметы
-
meow25104.01.2020 20:37
-
LediDiana200506.07.2020 11:32
-
ренатик908.07.2022 21:11
-
Kto6to07.09.2020 09:54
-
Gumashova26.07.2022 11:38
-
suleymanovrusl01.06.2022 23:12
-
SMILЕ3118.05.2021 04:54
-
Ulia20928.04.2022 12:11
-
typaya191115.10.2020 18:46
-
irinatalanina9505.05.2022 04:50
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.