Есть ответ 👍

Полным перечнем признаков фррмы является следующий: 1) фирма представляет собой достаточно крупную организационную единицу, выполняя свои функции в промышленном

166
232
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


389. Hevfi, Следует добавить, что фирма покупает ресурсы
для производства товаров и услуг, являясь, таким образом,
инструментом альтернативного распределения ресурсов в экономике
между конкурирующими возможностями их использования.
390. Нет. Этот ответ лишь частично верен (автор тезиса —
Ф. Найт). Другая цель создания фирм — снижение трансакци-
онных затрат (Р. Коуз, О. Уильямсон), служит не менее важной
причиной и особенно актуальна она для России.
391. Да. Так считали А. Смит и К. Маркс. В отличие от предыдущего
вопроса в этом нет добавления "в основном", поэтому
верен ответ да, хотя существуют и другие точки зрения на
причины появления фирм.
392. Да. Модель рационального поведения и наличия полной
информации не требует обязательного создания индивидами
организаций в качестве условий достижения ими своих целей.
393. Да. Если бы речь шла о распределении внешних ресурсов,
то правильным был бы отрицательный ответ.
394. Нетп. Рациональность предполагает максимизацию любых
результатов, которые представляют полезность для экономических
субъектов. Такими результатами могут быть и денежные
доходы, и масштабы производства, и качество продукции,
и имидж фирмы в глазах общественности и т. д.
395. Да.
396. Да. п = TR — экономические затраты, тс. = бух-
г^ эконом ^ ' бух «^
галтерская выручка — бухгалтерские затраты, ^^^„„„^ ~ тс^ х~
= экономические затраты — бухгалтерские затраты = неявные
затраты.
397. Нет. Это определение бухгалтерской прибыли.
398. Нет. Они являются их частью.
399. Да. AFC = TC/Q.
400. Нет,. FC = const при любом объеме выпуска.
401. Нет,. Их можно определить: постоянные и переменные.
402. Да. AVC = w L/Q; Q=APL; AVC = w/AP.
403. Да.ТС = юЬ'^С;МС = ю {dL(Q)/dQ) = w/({dQ(L)/dL)=
= w/MPl •
404. Hem,. Фирмы, no определению, не имеют собственного
имущества, равно как и другой собственности. Только домохозяйства
являются собственниками ресурсов, а значит и факторов
производства. Понятие "собственные средства предприятия"
используется в бухгалтерском учете, но его экономический
смысл — средства, находящиеся в пользовании у фирмы.

Природне середовище було, є і буде незмінним партнером людини в їх повсякденному житті. Ми черпаємо із скриньки природи всі наші багатства. Природа, її краса і велич залишаються нашим головним скарбом, нашою святинею, якій непідвладні час, мода…

В. О. Сухомлинський стверджував, що сама по собі природа не розвиває і не виховує. Залишивши дитину наодинці з нею, годі сподіватись, що вона під впливом навколишнього середовища стане розумною, глибоко морально, непримиренною до зла. Однак разом з культурою, людським впливом проявляється сила настільки сильно, що неможливо це не помічати. Тільки активна взаємодія з природою здатна виховувати найкращі людські якості.

Свідоме і бережливе ставлення кожної людини до природи можливе тільки при наявності екологічної культури, широких екологічних знань, які повинні формуватись, починаючи з дитинства. Знання екологічних норм, закономірностей розвитку природи, знайомства з загадковим світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, проблемами, які виникають в їх житті, дуже часто з вини людини, дадуть можливість кожному відчути особисту відповідальність за майбутнє природи.

Сьогодні важливо усвідомлювати нерозривний зв'язок природи і суспільства, що носить взаємний характер. Тут доречно згадати слова А. І. Герцена про те, що "природа не може суперечити людині, якщо людина не суперечить її законам". З одного боку, природне середовище, географічні і кліматичні особливості роблять значний вплив на суспільне розвиток. Ці фактори можуть чи прискорювати сповільнювати темп розвитку країн і народів, впливати на суспільний розвиток праці.

Нашій планеті за різними підрахунками від 4,5 до 5 млрд. років. У масштабах Всесвіту цей час можна вважати миттю, але для нас, людей, що мешкають на цій планеті зараз, ці 5 млрд. років - це величезний проміжок часу, який навіть важко собі уявити, не кажучи вже про те, щоб зрозуміти його та сприйняти, як належне.

Центральна зірка нашої системи, наше Сонце - це звичайний жовтий карлик, зірка дуже ординарна і нічим не примітна. Розташована вона далеко від центру нашої Галактики, і сторонній гач не звернув би на неї ніякої уваги ще одна зірка з мільярдів.

Навколо цієї зірки утворилася система з 9 планет, які обертаються навколо неї з різною швидкістю та на різних орбітах. Ну то й що? В галактиці безліч зірок з планетарним оточенням! Так, усе вірно, якби не одне маленьке" але" - на одній з цих планет з'явилося життя.

Звичайно, шлях розвитку життєвих форм від най ших молекул та клітин до сучасного біологічного різноманіття в живій природі був не та тернистим. Багато видів внаслідок еволюційного відбору були відкинуті природою та вимерли. Інші види продовжували успішно розвиватися, еволюціонувати та збільшуватися чисельно. В процесі еволюції у представників різних видів внаслідок пристосування до нестабільних умов довкілля змінювалася внутрішня будова, поведінка, з'являлися нові інстинкти та навички тощо.

     

Протягом свого існування та розвитку різні живі організми взаємодіяли одне з одним. Якщо для існування цим організмам був потрібен один і той же природний ресурс, - вони об'єднувалися в групи та спільноти для користування цим ресурсом або конкурували одне з одним... Відбувався процес поступового утворення біосфери у такому вигляді, який ми маємо на сьогоднішній день.

Процес еволюції біосфери йшов дуже повільними темпами. Потрібні були десятки або навіть і сотні мільйонів років для того, щоб один вид змінився іншим. Інколи могло з'явитися відчуття, що еволюція зупинилася і біосфера Землі уже не змінюється - настільки повільними були ці зміни. Але приблизно 150 тис. років тому все змінилось: на планеті з'явилися давні люди, так звані неандертальці.

На мою думку, всю історію розвитку біосфери Землі треба розділити на 2 періоди: час, коли людини ще не існувало або людей було дуже мало, і час, коли людина гордовито здійняла свою голову і, уявивши себе незалежною від природи, заявила про своє існування. По аналогії з християнською релігією можна було б навіть створити відповідні позначення часу: "before human being (b. h)" (до появи людини) та "after human being (a. h) (після появи людини)".

Звичайно, це жарт, але у кожному жарті, як відомо, є краплина істини. У цьому випадку істина полягає у тому, що за останні 150-200 років свого існування людина перетворилась у найнебезпечнішу істоту, яка коли-небудь знаходила собі притулок на цій планеті.

Колись людство було не чисельним і його негативний вплив на довкілля був мінімальним це був ще один вид тварин, схожих на мавп, але достатньо розумних, щоб виробляти з каміння та гілок примітивні знаряддя праці та полювання (інколи навіть на подібних собі).

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Другие предметы

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS