
Скаких изобразительных средств автор раскрывает отношение дяди к своему племяннику? в рассказе бунина "цифры" заранее !

Ответы

одним вечером мы с другом пошли в кинотеатр.настроение было прекрасное,мы хрустели чипсами и запивали колой.фильм назывался "волкодав".мы любим с другом такие смотреть.выходим довольные,с настроением,а тут такая происходит картина .видим как четверо парней начинают обижать парнишку,мы в кинотеатр охраннику,сделайте что нибудь ,а он в ответ знаете таких ситуаций каждую минуту каждую секунду,вобщем отказывался нажать на кнопку,и чем либо.видим что там происходит всё сильнее и сильнее страшное .андрей говорит лена давай кричи что нибудь,а я тем временем вызову скорую и милицию.все приехали ,крики тоже хоть както отвлечь нехороших,тут и родители объявили нам ,что вызвать всех,незнаем что было бы если охранник никак нехотел ничего делать ,мол таких выздровел,до сих пор общаемся,до сих пор вспоминаем его слова:
вы спасли мне жизнь! а у нас и слёзы и приятно на душе что
всётаки как жизнь хороша,когда

1) тут значени ена мой вгляд таково..если ты не будешь принимать какие то необычные решения..то твоя жизнь будет наполненна то етсь не нужно жить так сказать по шаблону
2) то есть донести до человека правду..понять его

що таке честь? що вона значить у житті людини? чи варто жертвувати нею задля своїх корисливих цілей? честь — це гідність людини, що викликає загальну повагу й пошану а також власне почуття гордості. без честі людина не зможе нічого досягти в житті, адже люди не сприйматимуть її серйозно. а торгувати честю й гідністю заради високого титулу — це безглуздя. я вважаю, що людина без честі буде лише «знижувати планку» свого статусу в суспільстві.я хочу розглянути цю проблему, аналізуючи поведінку пана журдена — головного героя комедії мольєра «міщанин-шляхтич».по-перше, я вважаю, що людину без честі не будуть поважати оточуючі, і така людина буде виглядати дуже жалюгідно. згадаймо, наприклад, посвячення пана журдена в неіснуючий сан «мамамуші» — він настільки хотів стати вищим за станом, що загубив власне «обличчя», гідність. його ніхто не сприймав, як він того хотів. пан журден сам із себе зробив посміховисько.по-друге, таку людину будуть використовувати задля своїх корисливих цілей інші. так граф дорант, знаючи, що пан журден має багато грошей, часто позичав у нього «кругленьку» суму й не збирався віддавати борг. граф, як і його дружина дорімена, зневажав журдена, як тільки може дворянин зневажати буржуазію, у той час, як останній вважав цих аристократів своїми друзями, і мало того — навіть боявся їх, благоговійно дивлячись на них знизу вверх. журден ніколи не суперечив графові доранту, адже хотів бути ближче до такого бажаного й такого далекого аристократичного світу.зневажають і дурять журдена і вчителі, а він вірить їм і платить гроші лише за гарні слова. до того ж журден, зовсім загубивши голову, намагається видати доньку за першого ліпшого аристократа, не підозрюючи, як непривабливо це виглядає в очах оточуючих. він не слухає нікого, непохитно, як осел, відстоює свою точку зору, і робить це завжди, навіть якщо зовсім неправий.отже, засліплений зовнішньою привабливістю аристократичного світу, журден втрачає свою честь і гідність. це безглузде прагнення стати аристократом позбавило його здатності міркувати тверезо й зробило посміховиськом. мольєр висміює самоприниження та відсутність гідності в журдена, адже вважає, що здоровий глузд і щирість завжди перемагають.

1)она была верна своему мужу,как раньше было-что нельзя было смотреть на других мужчин если есть муж,так она и поступала.


Похожие вопросы:




Вопросы по другим предметам:



















