Есть ответ 👍

Чи можливо щоб група крові дитини не повторювала ані материнську ані батьківську

152
285
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Svinhaa
4,6(90 оценок)

Дитина не завжди успадковує групу крові батьків.  якщо у обох батьків і група крові, у дитини може бути тільки і група крові.

якщо у батьків і та іі група крові, у дитини може бути і або іі група крові.

якщо у батьків і та ііі група крові, у дитини може бути і або ііі група крові.

якщо у батьків і та іv група крові, у дитини може бути іі або ііі група крові.

якщо у обох батьків іі група крові, у дитини може бути і або іі група крові.

якщо у батьків іі та ііі група крові, у дитини може бути і, іі, ііі або іv група крові.

якщо у батьків іі та іv група крові, у дитини може бути іі, ііі або іv група крові.

якщо у обох батьків ііі група крові, у дитини може бути і або ііі група крові.

якщо у батьків ііі та іv група крові, у дитини може бути іі, ііі або іv група крові.

якщо у обох батьків іv група крові, у дитини може бути іі, ііі або іv група крові.

TheDrever
4,7(87 оценок)

  яйцеклітина у всіх тварин має полярність. два її протилежні полюси називають анімальним і вегетативним. полярність яйця часто виявляється в розташуванні цитоплазматичних включень. у багатьох яйцях жовток розташований нерівномірно, його кількість зростає від анімального полюса до вегетативного. тип дроблення заплідненої яйцеклітини залежить від кількості жовтка і характе­ру його поділу в цитоплазмі яйця. розрізняють повне дроблення, коли дробиться вся яйцеклітина, і неповне, коли дробиться тільки її частина. це обумовлено тим, що жовток перешкоджає утворенню перетяжки при розподілі тіла клітини. повне дроблення, у свою чергу, буває рівномірним, якщо в результаті поділу клітини, що утворюються, приблизно однакові за величиною, і нерівномірним, якщо вони відрізняються за своїми розмірами.

  в яйцеклітині ланцетника жовтка мало, і він рівномірно роз­поділений у цитоплазмі, тому дроблення заплідненої яйцеклітини повне і рівномірне. перша борозна проходить у мериді­ональній площині по напряму від анімального полюса до вегета­тивного, розділяючи зиготу на дві клітини рівної величини. у результаті дроблення зиготи клітини, що утворюються, назива­ються бластомерами (від грец. blastos — зародок і meros — час­тина). друга борозна також проходить у меридіональній площині, але перпендикулярно першій. виходять чотири клітини. третя борозна дроблення — широтна, вона проходить дещо вище від екватора і відразу розділяє чотири бластомери на вісім клітин. далі правильно чергують меридіональні та широтні борозни. у міру збільшення числа клітин поділ їх стає асинхронним. блас­томери все далі розходяться від центру зародка, формуючи поро­жнину. врешті-решт зародок приймає форму пухирця із стіною, утвореною одним шаром клітин, тісно прилягаючих один до одно­го.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS